Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /usr/home/foxfoto/domains/redleaf.pl/public_html/engine/engine.language.php on line 34 Nowości! Kamera sportowa Redleaf SJ8000 TRIP z pilotem | Kamery sportowe Redleaf

Nowości! Kamera sportowa Redleaf SJ8000 TRIP z pilotem

21.06.2017

Redleaf SJ8000 Trip to wielozadaniowa kamera sportowa, która świetnie sprawdzi się podczas Twoich wakacyjnych wyjazdów, sportowych zmagań czy imprez z przyjaciółmi. Dzięki dołączonemu do kamery bogatemu zestawowi akcesoriów zarejestrujesz obraz, taki jak chcesz i tam, gdzie chcesz – gdy nurkujesz, jeździsz na rowerze lub zwiedzasz niezwykłe miejsca. 

 

Redleaf SJ8000 Trip pozwoli Ci nagrywać dynamiczne sceny i odtwarzać je w zwolnionym tempie za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi uda Ci się zmieścić w kadrze wysokie budynki czy rozległe pejzaże.

 

Kamerą Redleaf z łatwością wykonasz zdjęcia seryjne i stworzysz animacje poklatkowe, a dzięki funkcji rejestratora samochodowego nie umkną Ci nawet najbardziej zaskakujące momenty podróży. Możliwość użycia Redleafa jako kamerki internetowej pozwoli Ci pozostać w kontakcie z bliskimi niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujesz. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Produkty".